איביי בעברית

איביי בעברית – לקנות בעברית מכל העולם

אייבי, אלי אקספרס ופלטפורמות מכירה נוספות הפכו לחלוטין את עולם הקניות ופתחו עבור כל אדם בכל העולם חנויות ומוצרים רבים. הממשק המסורבל של איביי אינו תואם את המוניטין שלה ואנשים רבים אשר לא התנסו בה עדיין מוותרים עם המפגש הראשון, בעיקר כאלו אשר מתקשים עם השפה האנגלית. מעבר לכך, אנשים אשר חדשים לעולם הקניות המקוון מרגישים כי מגוון הפלטפורמות המציעות מוצרים ומחירים דומים אך שונים מבלבל אותם ומוביל אותם לוותר על המחירים האטרקטיביים והנוחות תמורת ביטחון בקנייה.

לקנות באיביי בעברית ובלי סיבוכים

בניגוד לאתרים אשר מציעים תרגום בלבד של התכנים הנמצאים באיביי, אלי אקספרס ואתרי מכירות אחרים, הממשק שלנו הינו מלא ועומד בפני עצמו. בעזרת מנוע החיפוש המתוחכם שלנו מתאפשר לך להשוות בין מגוון רחב של מוצרים באיביי ובאתרים מתחרים, להבין את המחיר הסופי כולל המשלוח ולרכוש מוצרים בזול בקלות. המערכת שלנו פועלת כולה בשפה העברית והיא מציעה גישה נוחה להשוואת מחירים  ומוצרים.

הרבה יותר מאיביי בעברית

החזון על בסיסו הוקמה GetCheaper היה לספק גישה נוחה לאנשים אשר אינם דוברי אנגלית או מבינים בפלטפורמות הקנייה השונות למחירים והמוצרים האטרקטיביים הזמינים כיום. בכדי לממש את חזון זה עשינו הרבה יותר מלהציע גישה לכל האפשרויות המוצעות באתרים כמו אלי אקספרס ואיביי בעברית, בנינו מערכת שלמה אשר מאפשרת ניצול פשוט של כל היתרונות בכל פלטפורמות המכירה האלו עם ליווי ותמיכה בעברית.

מה יש למערכת שלנו להציע עבורך

הפלטפורמה הייחודית אשר בנינו עבורך מאפשרת לבצע חיפושים באיביי ואלי אקספרס מבלי לדעת מילה אחת באנגלית, להשוות בין מוצרים הנמצאים במספר אתרי קניות ולמצוא את העסקאות המשתלמות ביותר מבין כל אתרי המכירות באינטרנט בקלות, במהירות ובעברית. מנוע החיפוש הייחודי אשר הקמנו מאפשר חיפוש על פי מילות חיפוש או תמונה ומערכת השוואת המחירים שלנו הינה פשוטה להבנה.

עכשיו זה הזמן שלך לקנות במקומות בהם הכסף שלך שווה יותר

קניות באינטרנט הן פופולאריות כיום כיוון שהן נוחות וזולות בהרבה מכל האלטרנטיבות. אנחנו מזמינים אותך להתחיל ולנצל את מלוא הפוטנציאל של עולם הקניות המודרני בעזרת מערכת GetCheaper. עכשיו זה הזמן שלך לחפש אחר מוצר ספציפי במנוע החיפוש שלנו בכדי לראות את המחירים בהם הוא מוצג בפלטפורמות המכירות השונות או לסייר באתר שלנו ולחוות את מגוון המוצרים העצום והמחירים הזעירים שלהם.

14.05.2019
  • איביי
  • איביי בעברית
  • איביי ישראל

אודות Getcheaper

קניות אונליין זו ההמצאה הטובה ביותר של היום! ניתן לחפש בין אלפי מוצרים בלחיצת כפתור מבלי לצאת מהבית ולבצע רכישה בקלות ובמהירות. אבל, כאשר אתם מחפשים מוצרים איכותיים במחיר הטוב ביותר, המעבר בין כל אתרי הקניות המובילים והשוואה בין המוצרים השונים, הוא מייגע, נכון?לא עוד! GetCheaper הינה פלטפורמה המאפשרת חיפוש מתקדם בין כל החנויות המובילות ברשת בצורה פשוטה ונוחה. באמצעות הממשק המתקדם שלנו תוכלו לחפש בכל חנות לחוד או במקביל במספר חנויות, להשוות בין המוצרים השונים ולמצוא את המחיר הטוב ביותר.אנחנו מביאים לכם את המגוון והאיכות של חו"ל, אם שירות לקוחות בשפה העברית והיתרון של הזמנה עם כרטיס אשראי ישראלי, להזמין מחו"ל לעולם לא היה קל יותר.

f הוסף לכרום GetCheaper באפליקציה