שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

כללי

GetCheaper הינה פלטפורמה המאפשרת חיפוש מתקדם בין כל החנויות המובילות ברשת בצורה פשוטה ונוחה בשפה העברית.
באמצעות הממשק המתקדם שלנו תוכלו לחפש בכל חנות לחוד או במקביל במספר חנויות, להשוות בין המוצרים השונים ולמצוא את המחיר הטוב ביותר.

אנחנו מביאים לכם את המגוון והאיכות של חו"ל, אם שירות לקוחות בשפה העברית והיתרון של הזמנה עם כרטיס אשראי ישראלי.
להזמין מחו"ל לעולם לא היה קל יותר.

על מנת לתת מענה מהיר לכל משתמשי האתר ותיעוד מסודר של הפניה אנו מאפשרים יצירת קשר באמצעות פנייה בכתב בלבד. באפשרותכם לפנות באמצעות "צור קשר" בתפריט או למייל support@getcheaper.co.il

רכישה

על מנת לרכוש את המוצר עליך להיכנס לעמוד הפריט באתר וללחוץ על כפתור "קנה עכשיו". מיד לאחר מכן תועברו לעמוד ההזמנה שבו יש צורך למלא פרטים אישיים וכתובת למשלוח, לאחר מילוי הפרטים הנחוצים בלחיצה על "מעבר לתשלום" תועברו למילוי פרטי האשראי, ובלחיצה על "בצע תשלום" תושלם ההזמנה.
המחירים המפורטים באתר לא כוללים מע"מ, מכס, מס קניה או כל מס או היטל אחר שייתכן ויוטל על המוצר על ידי רשויות המיסים בישראל. על המשתמש לוודא את עלויות המיסוי, המכס, המע”מ ועלויות אחרות אשר עליו לקחת בחשבון כאשר הוא מזמין מוצר לארץ מהאתר שכן המוצרים נשלחים ישירות מחו”ל.
על מנת להמשיך לפתח את האתר, ולתת את השירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותינו, אנו גובים עמלה משתנה ממוצר למוצר. המחיר שמוצג למשתמש הינו מחיר סופי שכולל את העמלה שאנו גובים.
כן, האתר מאובטח ברמה הגבוהה ביותר באמצעות פרוטוקול SSL ועומד בכל התקנים של חברות האשראי. כמו כן פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים בשרתי החברה.

משלוח ומדיניות ביטולים

זמני אספקת המוצרים/שירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג) וימי המשלוח יחלו להיספר רק החל ממועד חיוב ההזמנה. לתשומת לבך לכך שזמן המשלוח המפורט בדף המוצר הינו זמן משלוח מוערך, וכי ייתכנו עיכובים הנובעים מגורמים שונים.במידה ועבר זמן ההגעה שצוין בהזמנה או עבר יותר מ 4 שבועות יש צורך לפנות לתמיכה דרך "צור קשר" בציון מספר ההזמנה ומספר הפריט לבדיקה.
הטיפול במוצרים שהתקבלו פגומים או במוצרים אשר לא התאימו לתיאור המקורי שלהם יתאפשר כל עוד והגנת הצרכן בתוקף בכפוף למדיניות החזרת המוצרים של האתר השותף, חשוב לדווח על כל בעיה במוצר מיד עם קבלתו, באחריות הלקוח להודיע על כך לצוות האתר בסמוך למועד קבלת המוצר. כל נזק שידווח כעבור 3 ימים ומעלה מקבלת המוצר יחשב כנזק שנגרם על ידי הקונה. לדיווח על מוצר פגום באפשרותכם להיכנס ל "הזמנות" ולדווח על הבעיה במוצר בלחיצה על "פנייה לתמיכה" עבור המוצר הרצוי.

במידה והגנת הצרכן תקפה על המוצר, וברצונכם להחזיר את המוצר, אנו נפתח בהליך החזרת המוצר במידה ומדיניות החזרת המוצרים של המוכר מאפשרת זאת. באפשרותכם לעשות זאת באמצעות כניסה ל "הזמנות"  בלחיצה על "פנייה לתמיכה" עבור המוצר הרצוי.

לתשומת לבך במקרה של החזרת המוצר למוכר עלות המשלוח היא על חשבון הקונה בלבד. על מנת לקבל החזר כספי אליכם לשלוח אלינו את מספר המעקב של החבילה שהחזרתם אל המוכר בהקדם, ללא מספר מעקב של החבילה לא נוכל לזכות והפנייה תיסגר. הזיכוי יתקבל כאשר הפריט יגיע אל המוכר.

חיפוש והשוואה

על-מנת לבצע חיפוש, עליך להיכנס לעמוד הראשי, לבחור את החנות שברצונך לחפש בה, לאחר מכן באפשרותך לבצע חיפוש לפי קטגוריה שהנך יכול לבחור בתפריט הצדדי או בהזנת שם המוצר בתיבת החיפוש.
על-מנת להשוות בין מוצרים דומים בין החנויות, עליך להיכנס לעמוד של הפריט באתר וללחוץ על כפתור "השווה בין החנויות", לאחר מכן יופיע חלון חדש שבו יופיעו הפריטים הדומים בכל אתר.

חשבון

על-מנת לשנות את הפרטים האישיים, עליך להיכנס להגדרות, לבחור באפשרות של "פרטים אישיים" ולשמור את השינויים שנעשו.
על-מנת לשנות את הסיסמא, עליך להיכנס להגדרות, לבחור באפשרות של "שינוי סיסמה" ולשמור את השינויים שנעשו.
על-מנת לשנות את התראות הדוא"ל, עליך להיכנס להגדרות, לבחור באפשרות של שינוי "התראות דוא"ל" ולשמור את השינויים שנעשו.

אודות Getcheaper

קניות אונליין זו ההמצאה הטובה ביותר של היום! ניתן לחפש בין אלפי מוצרים בלחיצת כפתור מבלי לצאת מהבית ולבצע רכישה בקלות ובמהירות. אבל, כאשר אתם מחפשים מוצרים איכותיים במחיר הטוב ביותר, המעבר בין כל אתרי הקניות המובילים והשוואה בין המוצרים השונים, הוא מייגע, נכון?לא עוד! GetCheaper הינה פלטפורמה המאפשרת חיפוש מתקדם בין כל החנויות המובילות ברשת בצורה פשוטה ונוחה. באמצעות הממשק המתקדם שלנו תוכלו לחפש בכל חנות לחוד או במקביל במספר חנויות, להשוות בין המוצרים השונים ולמצוא את המחיר הטוב ביותר.אנחנו מביאים לכם את המגוון והאיכות של חו"ל, אם שירות לקוחות בשפה העברית והיתרון של הזמנה עם כרטיס אשראי ישראלי, להזמין מחו"ל לעולם לא היה קל יותר.

f הוסף לכרום GetCheaper באפליקציה