אלי אקספרס - סיבים אופטיים חסכון

אלי אקספרס בעברית חפשו והשוו מוצרים ב סיבים אופטיים חסכון

aliexpress

4FE Wifi-Modem Ont Telecom Huawei Hg8546m Network-Equipment New Onu with English-Software

₪116.8

aliexpress

Router Port Wifi Dual-Frequency-Fiber Mercury D191g Household 5G Wireless 1900M Wall

₪91.51

aliexpress

Fiber Optical Visual Fault Locator Pocket size VFL Optical Fiber Cable Fault Locator

₪40.1

aliexpress

Mechanical-Splice Drop-Cable Quick-Connector Fiber-Optic Optical-Fiber L925B

₪39.2

aliexpress

10 Pcs SC UPC to SC UPC Simplex 2.0mm 3.0mm PVC Single Mode Fiber Patch Cable Jumper Fiber Patch Cord Fibra Optica Ftth

₪55.27

aliexpress

10GB/S SFP Transceiver Multimode 850nm Finisar SR/SW 300M 300M

₪40.28

aliexpress

Jacket Stripper Slitter Fiber-Optic-Tool Loose-Tube-Cable Sheath Beam-Tube Longitudinal

₪60.41

aliexpress

Free Shipping SC Male to LC Female Fiber Optic Adapter SC-LC Hybrid Optical Adaptor

₪40.1

aliexpress

Fiber-Optic-Patch Simplex Jumper SC Mode UPC Cord 3M 10pcs/Bag

₪40.1

aliexpress

Splicer Cleaver Fiber-Optic-Cutter FTTH Fusion Automatic Cable FC-6S Cold-Crimping-Tool

₪80.55

aliexpress

Pliers Cable-Stripping-Tool Stripper Miller Clamp Fiber Fiber-Optic-Cable Single-Hole

₪44.75

aliexpress

Fiber Transceiver Converter Singlemode-Fiber 25km One-Pair Professional 10/100m

₪89.5

aliexpress

ftth fiber optic tool kits with fc-6s cleaver and power meter vfl 5km

₪136.49

aliexpress

Transceiver-Module Duplex-Lc-Connector Sfp Cisco Sfp-10g-Sr-Fiber 850nm for SR/SW MMF

₪85.02

aliexpress

Media-Converter Optical-Fiber Htb-3100ab SC 1550nm-Tx Single-Mode 25km 1-Pair 10/100m

₪59.96

aliexpress

Fiber SC Optical Interface Socket 86 Type Wall Panel Sockets White Weak Panel

₪41.66

aliexpress

Fiber-Optic Cable SC/APC Jumper 15-Meters SM PVC 3mm White-Color Cord SX

₪62.65

aliexpress

Cord Cable Jumper SC Singlemode Fiber-Optic-Patch Optical-Fiber Simplex UPC SC-SC 30m

₪54.19

aliexpress

Optical-Media-Converter HTB-GS Single-Fiber External 1-Pair Power-Supply Sc-Port 20KM

₪84.98

aliexpress

COMPTYCO fiber fusion splicer electrode rod A-80S/81S FS-60E/60F/60A/60C

₪76.08

אודות Getcheaper

קניות אונליין זו ההמצאה הטובה ביותר של היום! ניתן לחפש בין אלפי מוצרים בלחיצת כפתור מבלי לצאת מהבית ולבצע רכישה בקלות ובמהירות. אבל, כאשר אתם מחפשים מוצרים איכותיים במחיר הטוב ביותר, המעבר בין כל אתרי הקניות המובילים והשוואה בין המוצרים השונים, הוא מייגע, נכון?לא עוד! GetCheaper הינה פלטפורמה המאפשרת חיפוש מתקדם בין כל החנויות המובילות ברשת בצורה פשוטה ונוחה. באמצעות הממשק המתקדם שלנו תוכלו לחפש בכל חנות לחוד או במקביל במספר חנויות, להשוות בין המוצרים השונים ולמצוא את המחיר הטוב ביותר.אנחנו מביאים לכם את המגוון והאיכות של חו"ל, אם שירות לקוחות בשפה העברית והיתרון של הזמנה עם כרטיס אשראי ישראלי, להזמין מחו"ל לעולם לא היה קל יותר.

f הוסף לכרום GetCheaper באפליקציה