אלי אקספרס - סיבים אופטיים חסכון

אלי אקספרס בעברית חפשו והשוו מוצרים ב סיבים אופטיים חסכון

aliexpress

Cable-Tester Locator Laser-30mw Fiber-Optic Visual-Fault Range-Aua-30 Preferential-Price

₪70.74

aliexpress

Locator Cable-Test Power-Meter VFL Network Li-Lion-Battery Visual-Fault Optical 5km 4in1

₪96.9

aliexpress

Power-Meter Optical-Cable Ftth-Fiber Tester-70dbm Sc/fc-Connector 10dbm

₪72.89

aliexpress

Knife-Tools Cutter Skl-6c-Cable Cleaver Fiber 16-Surface-Blade High-Precision FTTH

₪92.18

aliexpress

SC Embedded UPC Quick-Connector Fiber-Optic FTTH Single-Mode Sc-Adapter-Field-Assembly

₪36.27

aliexpress

Active Fiber Tester Live Fiber Optic OTDR PON 1310 1550 1625nm Reflectometer Built in VFL OPM OLS Touch Screen, With SC ST FC LC

₪5,065.68

aliexpress

Power-Meter Optical-Cable-Tester Universal-Connector Fiber-Optic FTTH Mini Handheld

₪53.21

aliexpress

Cable-Tester Locator Test-Tool Patch Cord Light-Source Visual-Fault Fiber-Optic 30mw

₪62.17

aliexpress

Wrench Cleaver-Cutter-Tool-Kit FC-6S CFS-2 Optical-Fiber High-Precision FTTH Bag AB8G

₪87.89

aliexpress

Router Wall Wifi Mercury D191g 1900M 5G Gigabit Dual-Frequency-Fiber Wireless Broadband

₪87.68

aliexpress

Knife-Tools Cutter Skl-6c-Cable Fiber Cleaver 16-Surface-Blade High-Precision FTTT

₪92.18

aliexpress

Cable-Tester Locator VFL Visual-Fault-Finder Fiber-Optic 10km Mini 10mw Handheld Red-Pen

₪42.88

aliexpress

Locator Cable-Tester Laser-Light 10mw Fiber-Optic Visual-Fault Red 10-12KM Pen-Type

₪42.45

aliexpress

980REV mini pro OTDR Reflectometer 9 functions in 1 device OPM OLS VFL Event Map RJ45 Ethernet Cable Sequence Distance Tracker

₪1,350.56

aliexpress

Fiber-Optic Stripper IDEAL Cleaver/slitter Jacket 45-163

₪36.44

aliexpress

Fiber-Electrode Fusion Inno ifs-10 Splicer V7-View for Ifs-15/V3/V5/.. 1pair

₪51.96

aliexpress

Miller-Tools Scissor/kavalr-Cutter Fiber-Optic Shears/kavlar RIEPLAY KS-1

₪87.89

aliexpress

Router-Wifi TP-LINK Wall-Wang TL-WDR8690 Full-Gigabit Home AC2600M High-Speed Wireless

₪272.17

aliexpress

Dac-Cable 3-Meter Cisco 10GB Used SFP 1M SFP-H10GB-CU1M Twinax 10gbe 37-0960 1-Meter/sfp-H10gb-Cu3m

₪39.02

aliexpress

Cleaner-Tool Connector Fiber-Optic Universal AB11A for Fc/st-One Click

₪38.59

אודות Getcheaper

קניות אונליין זו ההמצאה הטובה ביותר של היום! ניתן לחפש בין אלפי מוצרים בלחיצת כפתור מבלי לצאת מהבית ולבצע רכישה בקלות ובמהירות. אבל, כאשר אתם מחפשים מוצרים איכותיים במחיר הטוב ביותר, המעבר בין כל אתרי הקניות המובילים והשוואה בין המוצרים השונים, הוא מייגע, נכון?לא עוד! GetCheaper הינה פלטפורמה המאפשרת חיפוש מתקדם בין כל החנויות המובילות ברשת בצורה פשוטה ונוחה. באמצעות הממשק המתקדם שלנו תוכלו לחפש בכל חנות לחוד או במקביל במספר חנויות, להשוות בין המוצרים השונים ולמצוא את המחיר הטוב ביותר.אנחנו מביאים לכם את המגוון והאיכות של חו"ל, אם שירות לקוחות בשפה העברית והיתרון של הזמנה עם כרטיס אשראי ישראלי, להזמין מחו"ל לעולם לא היה קל יותר.

f הוסף לכרום GetCheaper באפליקציה